Kuyumcu Vitrin Setleri

Kuyumcuların vitrinlerinde sergiledikleri vitrin setleri göz alıcı ve cazibelidir. Önünden geçerken gayri ihtiyari kafamızı çevirir ve ışıl ışıl olan bu vitrindeki setlere, altın ve pırlanta ürünlere bakarız. Kuyumcu dükkanlarında kullanılan led aydınlatma sistemleri son yıllardaki teknolojik gelişmelerle birlikte gayet başarılı uygulamalarla mağazaya ve ürünlere katma değer katmaktadır. Artan rekabet koşulları ile birlikte firmalar rakiplerinden sıyrılmak için çeşitli yollar arar. Bu yolların en başında vitrin dekorasyon tadilatı ve yenileme işlemleri gelir.

Kuyumcu Vitrin Örnekleri
Kuyumcu Vitrin Örnekleri

Kuyumcu Vitrin Setleri Hangi Malzemelerden Yapılır?

Kuyumcu vitrin dekorasyonunun tasarım ve uygulama süreçleri tamamlandıktan sonra sıra vitrin setlerinin tasarım ve uygulamasına gelir. Vitrin setleri kuyumcu vitrin malzemelerinden oluşur. Bu vitrin malzemeleri başlıca; zemin, çeşitli kademeler, mankenler, yüzüklük aksesuarları, küpelik aksesuarları, bileklik aksesuarları, kolyelik aksesuarları, hal hal ve şahmeran aksesuarları, döner stand ve çeşitli süs dekorlarından oluşur. Vitrin setlerinin içindeki kuyumcu vitrin malzemeleri genellikle plastik ham madde ya da ahşap mdf’den yapılmaktadır.

Son zamanlarda polyester malzemeden yapılan kuyumcu manken ve kuyumcu vitrin aksesuarlarına da cila boya uygulanmaktadır. Vitrin set aksesuarları müşterinin isteğine bağlı olarak yoğun ya da seyrek olarak kullanılabilir. Birçok farklı materyal ve renk seçenekleri kuyumcu vitrinlerine uygulanmaktadır. Bunlar bazen kumaş bazen de deri olabilir. Mehmetpack Kutu ve Vitrin Dekor olarak siz değerli müşterilerimiz için birbirinden özgün tasarımlarla imal ettiğimiz kuyumcu vitrin setlerimize web adresimizden ulaşabilir; sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir ya da yeni adresimizde bizi ziyaret edebilirsiniz

Şunlar sana göre olabilir