Kuyumcu Vitrin Aksesuarları

Kuyumculuk sektörünün popüler olmasının altında yatan onlarca sebep olabilir. Şimdilerde online satış mağazaları günden güne sayısını artırsa da çarşı ya da semt kuyumculuğu ülkemizde her zaman yaygındır. Bugünkü yazımız kuyumcu vitrinlerinde sık karşılaştığımız ama daha ziyade üzerindeki altın ya da pırlanta takılarla ilgilendiğimiz kuyumcu vitrin aksesuarları.

Kuyumcu vitrin aksesuarları genellikle plastik ya da ahşap üretilir

Kuyumcu vitrinlerinde görmeye alışkın olduğumuz kuyumcu vitrin aksesuarları genellikle plastik ya da ahşap olarak üretilir. Vitrin setinin içindeki aksesuarların birbirleri ile uyum içerisinde, açı ve boşluk değerleri gözetilerek yapılması kullanıcıya avantaj sağladığı gibi, görsel olarak müşteriler açısından da önemlidir.

Kuyumcuların vitrin açısından öncelikli isteği; ışıl ışıl parlayan vitrinlerinde altın ve pırlanta ürünlerin şık, zarif ve estetik görünmesidir. Vitrin aksesuar modellerinin güncel olması, renk ve tasarım açısından göze hitap etmesi, kullanıcı tarafından ürün servislerini kolaylaştırması önemlidir.

Başlıca Kuyumcu Vitrin Aksesuar Modelleri Nelerdir?

Kuyumcu vitrin aksesuar modelleri çok fazla ürün ve içerikten oluşur. Mesela yüzüklük aksesuarı dediğimiz zaman tekli yüzüklük, iki boy yüzüklük, üç boy yüzüklük ya da farklı formlarda 3’lü, 5’li, 8’li, 11’li, 16’lı, 18’li vb. grup yüzüklük modelleri karşımıza çıkar. Standart plastik kalıpların dışında ahşap yüzüklük modelleri de bu gruba dahil edilir. Bileklik aksesuarları olarak tekli, ikili, üçlü, dörtlü silindirler, tekli ince, tekli orta, tekli kalın, çoklu düz, çoklu dar kanallı, çoklu geniş kanallı, topuklu ve es bileklik modellerini sayabiliriz. Küpelik aksesuar modelleri; tekli, 3’lü grup, top, haci, sallantı, halka(yuvarlak), metal tekli boyalı, metal çoklu, cnc kesim, palmiye, tavşan, üstten geçirmeli.

Kolyelik aksesuarları olarak yine tek kolye sergilemek için farklı boy ve şekillerde tek kolyelikler, boru model, çoklu hayalet model, sac kolyelikler, cnc kesim ahşap çoklu kolyelikleri sıralayabiliriz. Zincirlik aksesuarları diğerleri kadar zengin modellere sahip değildir. Zincirler için T model silindir veya genellikle metal şerit kullanımı yaygındır. Kanca dediğimiz bu şeritlere zincir kolyeleri rahatlıkla asabilirsiniz. Bunların dışında polyester malzemeden üretilen el ve ayak modelleri, şahmeran ve hal hal aksesuarları için gösterişli seçeneklerdir.

Tüm kuyumcu vitrin aksesuar modellerine ve daha fazlasına www.mehmetpack.com adresimizden ulaşabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Şunlar sana göre olabilir