Kuyumcu Vitrinlerinde Manken Seçimi Nasıl Olmalı?

Kuyumcu vitrin malzemelerinin en önemli parçası tartışmasız kuyumcu vitrin mankenleridir. Kuyumcu vitrinlerinde kullanılan kuyumcu vitrin mankenleri çoğunlukla plastik ham maddeden üretilmektedir. Polyester malzemeden yapılmış olanları da vakidir. Kadınların gerdanlarına taktıkları eşsiz altın ve pırlanta kolyeleri, kuyumcu vitrinlerinde yine bu vitrin mankenlerinin üzerinde görmek mümkündür.

Büyüleyici güzellikteki kolyeleri ön plana çıkarmak için kuyumcu mankenleri farklı boy ve ölçülerde üretilmektedir. Altın ve pırlanta kolyelerin kuyumcu mankenlerinin üzerinden düşmemesi için lastik kullanımı yaygındır.

Vitrin Manken Seçimi Neden Önemlidir?

Değişik materyal ve rengarenk seçeneklerle kuyumcu mankenleri kumaş ya da deriden kaplanır. Mehmetpack Kutu ve Vitrin Dekor olarak mümkün olan en kısa zamanda, kuyumcu mankenlerini ve vitrin aksesuarlarını üretip teslim etmeyi siz değerli müşterilerimize taahhüt ederiz. Tüm kuyumcu manken modellerimizi ve kuyumcu vitrin aksesuarlarımızı web adresimizden sipariş edebilir, sosyal medya hesaplarımızdan inceleyebilir ya da adresimizde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Şunlar sana göre olabilir